كپسول لاغري تنوييد نمایش بزرگتر

كپسول لاغري تنوييد

demo_12

محصول جدید

 كارن طب قدیمی ترین و بزرگترین  عرض کننده محصولات لاغری و تناسب اندام

كپسول لاغري تنوييد

محصول كشور : آلمان

تعداد : 30 عدد

جزییات بیشتر

1000 قلم

6,000,000 ریال بدون مالیات.

گروه مشاورين لاغري و تناسب اندام كارن طب
گروه مشاورين لاغري و تناسب اندام كارن طب

اطلاعات بیشتر

*************************************

                       Karen Teb

*************************************

 كارن طب قدیمی ترین و بزرگترین  عرض کننده محصولات لاغری و تناسب اندام

كپسول لاغري تنوييد

محصول كشور : آلمان

تعداد : 30 عدد

 قرص لاغری تنوئید ریتارد با نام علمی دی اتیل پروپیون و نام تجاری تنوئید، محصول کشور آلمان است.

 قرص لاغری تنوئید ریتارد، داروی محرکی می باشد که برای کاهش وزن تجویز می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

 فقط کسانی قرص لاغری تنوئید ریتارد را می توانند مصرف کنند که توسط پزشک معاینه شده باشند و تنها بعد از تصمیم پزشک (تصمیم برای استفاده از این قرص)، استفاده از این قرص لاغری برای بیمار بی خطر است. هدف از مصرف قرص لاغری تنوئید ریتارد، کمک به جلوگیری از اشتیاق بیمار برای غذا خوردن و کاهش اشتها است. این قرص هم چنین باعث تقویت سطح انرژی (افزایش سطح انرژی) در فرد می شود. مصرف قرص لاغری تنوئید ریتارد، با عوارض جانبی همراه است و در بعضی از بیماران، انتخابِ سالم و بی خطری برای درمان ِچاقی نمی باشد.

آگاهی از موارد منع مصرف، عوارضِ جانبی و اطلاعات دیگری در مورد قرص لاغری تنوئید ریتارد، برای بیمارانی که علاقه دارند از این قرص لاغری استفاده کنند بسیار مهم است. این آگاهی به آن ها کمک می کند تا از افزایش وزن بیشتر جلوگیری کنند و باعث سرعت بخشیدن به کاهش وزن می شود. این قرص لاغری در کنار یک برنامه ی مدیریت وزن کامل و مناسب، در نظر گرفته شده است.

قرص لاغری تنوئید ریتارد چگونه کار می کند ؟

قرص لاغری تنوئید ریتارد شامل هیدروکلراید دی اتیل پروپیون، به عنوان ماده ی اولیه ی فعال است. دی اتیل پروپیون نوعی محرک دارویی است که بسیار شبیه به داروهای دیگر مانند آمفتامین است که برای بیمار تجویز می شوند. به هر حال، استفاده از دی اتیل پروپیون به اندازه ی آمفتامین، عوارض جانبیِ شدید و مضری ندارد. قرص لاغری تنوئید ریتارد تقریبا قرص بی خطری برای بیماران چاق می باشد که باعث می شود که بیماران چاق با استفاده از این قرص، سریع تر وزن اضافی را کم کنند. کاهش وزن برای بیماران چاق، مزایای بسیار خوبی دارد. از آن جا که چاقی بر تمام سیستم ها و ارگان های بدن اثر منفی و مضری می گذارد، کاهش وزن باعث کاهش فشار در اندام های داخلی می شود و به کاهش خطر بیماری های مرتبط با چاقی کمک می کند.

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد استفاده از هیدروکلراید دی اتیل پروپیون برای کمک به بیماران چاق در کاهش وزن و غلبه بر چالش های مختلفی که در زمان اضافه وزن وجود دارد، می تواند نتیجه ی موثری داشته باشد. هم چنین این مطالعه نشان داد که این ماده در مقایسه با دیگر محصولات دارویی موجود در بازار، تقریبا بی خطر است و حتی ممکن است که وقتی پزشک به دقت بیمار را تحت نظر داشته باشد، این قرص برای کاهش وزن طولانی مدت استفاده شود.

اثرات قرص لاغری تنوئید ریتارد

 کاهش شدید اشتها

 کاهش میل به ریزه خواری

 افزایش تمایل به مصرف آب

چگونه باید از قرص لاغری تنوئید ریتارد، برای بهره بردن بیشتر استفاده کرد؟

بیمارانی که علاقه مند به استفاده از قرص لاغری تنوئید ریتارد، به عنوان راه و روش دارویی برای درمان چاقی خود هستند، باید از این واقعیت آگاه باشند که این قرص لاغری به تنهایی نتیجه ی مناسبی ندارد. برای این که قرص لاغری تنوئید ریتارد موثر باشد، بیمار باید مقدار کالری ای را که دریافت می کند کاهش دهد. در این صورت قرص لاغری عملکرد موثری دارد. همچنین تضمین شود که بیمار به مقدار کافی ورزش بدنی انجام می دهد. چون ورزش بدنی باعث می شود که کالری بیشتری بسوزد. مطالعات بالینی ثابت کرده است که کاهش وزن شامل یک برنامه ی مدیریت کامل و مناسب برای موفقیت طولانی مدت می باشد. بدون تغییر قابل توجه در سبک زندگی و بدون اجرای برنامه ی طولانی مدت، ممکن است بیمار به زودی وزنی را که در طی تلاش های اولیه ی کاهش وزن از دست داده، به دست آورد. در یک مطالعه، شواهدی بدست آمده که یک برنامه ی مدیریت وزن باید شامل اهداف بلند مدت برای فعالیت بدنی باشد و  علاوه بر آن، رژیم غذایی شامل غذای پر چرب با کالری بالا نداشته باشد. در چنین برنامه ی مدیریت وزنی، نظارت کردن بر رژیم غذایی خود، نقش حیاتی و مهمی دارد.

چه کسی باید از استفاده از قرص لاغری تنوئید ریتارد پرهیز کند ؟

ماده ی فعال در قرص لاغری تنوئید ریتارد، در تعدادی از فعل و انفعال های احتمالی با شرایط سلامتی مرتبط است که ممکن است این شرایط قبلا در بیمار تشخیص داده شده باشد. به ویژه در جزوه ی رسمی این محصول به بیماران توصیه می شود تا اگر هر یک از شرایط پزشکیِ زیر تشخیص داده شده است، از مصرف این قرص لاغری کاملا پرهیز کنند:

 گرفتگی عروق

 فشار خون بالا

 حساسیت شدید به آمین های سمپاتومیمیک (ماده ی موجود در قرص های لاغری)

 فشار خون ریوی

 کاهش بینایی و اختلالات چشمی که اگر معالجه نشود باعث کوری می شود.

 به بیماران توصیه می شود که اگر در دو هفته ی گذشته از نوعی مهار کننده ی منو آمین اکسیداز استفاده کرده اند، از مصرف این قرص (قرص لاغری تنوئید ریتارد) پرهیز کنند.

 اگر استفاده از قرص لاغری تنوئید ریتارد در ترکیب با سایر سرکوب کننده های اشتها یا در ترکیب با سایر دارو های کاهش وزن تجویز شود، ممکن است که عارضه ای ایجاد کند که زندگی شما را تهدید کند که این عارضه به فشار خون ریوی معروف است

عوارض جانبی مربوط به قرص لاغری تنوئید ریتارد چیست؟

ماده ی فعال این دارو ممکن است باعث ایجاد عوارض جانبی نامطلوبی در بیمار شود. آموزش در مورد عوارض جانبیِ احتمالی بسیار ضروری و واجب است. به این دلیل که واکنش های مضرِ مشخص و خطرناک تری مطرح می شود و ممکن است بیمار به مراقبت فوری پزشکی نیاز پیدا کند. برخی از عوارض جانبی رایجی که بیماران هنگام مصرفِ این دارو گزارش می کنند عبارتند از :

 سرگیجه

 ضربان قلب نامنظم

 کاهش پیدا کردن نبض و یا سریع تر شدن نبض

 ادرار مکرر

 سر درد های خفیف

 بی قراری و بی خوابی

در بعضی موارد نادر و کمیاب، این قرص لاغری ممکن است باعث شود که بیمار عوارض جانبی خطرناک تری را تجربه کند.

در این موارد به بیمار توصیه می شود که برای رفع این عوارض جانبی، با پزشک خود تماس بگیرد یا فوریت های پزشکیِ ضروری را دریافت کند.
برخی عوارض جانبی که بیماران باید به آن توجه کنند: مشکل در تنفس، تغییرات شدید و ناگهانی در سلامت روان، علائم افسردگیِ شدید، تغییر و مشکل در بینایی (تغییر دید)، درد در قفسه ی سینه، هر گونه عوارض جانبی دیگری که در بیمار ظاهر می شود و باعث اختلال در توانایی انجام فعالیت های روزمره ی بیمار می شود و اگر فرد بیمار این عوارض را تجربه کند باید به پزشک مراجعه کند.

روش مصرف قرص تنوئید

 اگر برای دوره اول از این قرص استفاده می کنید و دچار استپ وزنی نیستید، قبل از صبحانه یک عدد قرص همراه با ۲ لیوان آب ولرم مصرف نمایید.

 اگر دچار استپ وزنی هستید، یک عدد قرص قبل  از صبحانه و یک عدد بعد از ناهار مصرف نمایید.

خرید قرص تینوئید ریتارد اصل

قرص تینوئید ریتارد اصل تنها با مشخصه های ظاهری موجود در تصویر زیر به فروش می رسد و هر قرصی که دارای مشخصات زیر نباشد تقلبی و فیک محسوب شده و دارای تاثیرگذاری قرص اصلی نمی باشد.

 

موارد منع مصرف

 

افراد زیر 18 سال و بالای 50 سال  - زنان باردار و شیرده -  بیماران مبتلا به بیماری قلبی - فشار خون بالا  -  فشار خون پایین دیابت -  بیماری های کلیوی و کبدی

 

قیمت فعلی با تخفیف برای مدت محدود: 800000  تومان فروش ویژه

برای مشاوره رایگان و سفارش با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

09108572827

09022443965

در تلگرام و واتس آپ  بر روي هر دو شماره پاسخگو شما خواهيم بود

کانال تلگرام   @karenteb

اينستاگرام   @karen.teb

 

***** هشدار بازرگانی كارن طب *****

بازرگانی كارن طب با سال ها سابق در امر ارائه بهتربن محصولات لاغری و تناسب اندام هیچگونه مسیولتی در قبال محصولات لاغری سایر فروشگاه ها و سایت اینترنتی قبول نمی کند

لازم به ذکر می باشد که کلیه خریدران محترم هرجای ایران ابتدا سفارش خود را تحویل و سپس پرداخت می نمایند

 

هموطنان خارج از کشور نیز می توانند از طریق سیستم پستی (دی اچ ال) محصولات ما را دریافت کنند .

فروشگاه كارن طب در کنار همه امکانات دیگر مجهز به پرداخت اینترنتی از درگاه شتاب نیز می باشد .

تمامی فعالیت های ما در راستای اعتماد سازی میان مشتریان عزیز می باشد

کسانی که عضو کانال تلگرام ما باشند با پیشنهاد خیره کننده ای روبرو می گردند  .

حتما در اصل بودن محصول خود مطمئن باشید

با یک تماس تلفنی خرید کنید و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید و همانجا مبلغ را پرداخت کنید .

سرویس به صورت رایگان میباشد.

09108572827

09022443965

همشهریان تهران و کرج ارسال فوری درب منزل و محل کارکمتر از 2 ساعت

دیگر استان ها حداکثر 48 ساعت

تحویل بصورت رایگان می باشد

عرضه کننده جدیدترین محصولات ورزشی و لاغری و تناسب اندام

ارسال فوری برای هموطنان عزیر تهران و کرج با پیک موتوری

 برای شهر های دیگر 48 ساعته با پست پیشتاز و پس از تحویل کالا مبلغ را پرداخت می نمایید

 

قرص لاغري تنوييد ريتارد تنوييد ريتارد تنوييد الماني تنوييد ريتارد اصل تنوييد ريتارد چربي سوز ضد اشتها تنوييد ريتارد كپسول لاغري تنوييد ريتارد ريتارد تنوييد تنوييد تنوييت تنوييت الماني لاغري تنوييد